KÜPSISTE KASUTUSKORD

Selles küpsiste kasutuskorras kirjeldatakse, kuidas Volvo Financial Services, ettevõtte registreerimisnumbriga 556000-5406, mille registreeritud aadress on Volvo Financial Services,Fästningsvägen 16,41879 GÖTEBORG (edaspidi "Volvo", "meie", " meid ", kasutab küpsiseid veebiaadressil www.vfsco.com/en/market-selector.html.

Volvo Financial Services on veebilehel küpsiste kasutamise ja teie küpsiste kaudu kogutud isikuandmete vastutav töötleja, kui külastate veebilehte www.vfsco.com/en/market-selector.html. Lisateavet küpsiste kaudu isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-ee.html

Mis on küpsis?

Küpsis on tekstikujuline andmeblokk, mis saadetakse kodulehelt ja salvestatakse kasutaja veebibrauseris, mobiiltelefonis või muus seadmes, kui kasutaja seda veebilehte sirvib. Küpsis aitab veebisaidi pakkujal teie seadet järgmisel veebisaidi külastamisel ära tunda, pakkuda teile juurdepääsu veebisaidi teatud funktsioonidele ja/või surfamismustreid registreerida.

On kahte tüüpi küpsiseid: püsiküpsised ja seansiküpsised. Seansiküpsised salvestatakse ajutiselt, kui külastate ja sirvite meie veebisaiti ning need kustutatakse, kui oma veebibrauseri sulgete. Püsiküpsised salvestatakse arvutisse failina teatud aja jooksul, kuni teie külastajana või neid saatnud server need kustutab.

Lisaks võib küpsised jagada esimese ja kolmanda osapoole küpsisteks. Esimese osapoole küpsised määrab veebisaidi omanik ja kolmanda osapoole küpsised teine veebisait.

On ka teisi tehnoloogiaid, näiteks pikslid, veebilutikad, veebimahutid ja muud sarnased failid ja tehnoloogiad, millel võivad olla küpsistega samad funktsioonid. Selles küpsiseteatises kasutame küpsiste ja kõigi sarnaste tehnoloogiate kohta mõistet "küpsised".

Küpsiste kohta lisateabe saamiseks vaadake www.aboutcookies.org ja/või www.allaboutcookies.org.

Kui te ei luba sellel veebisaidil küpsiseid kasutada, siis ei pruugi selle saidi teatud funktsioonid või jaotised teile saadaval olla või ootuspäraselt töötada. 

Milliseid küpsiseid veebisait kasutab?

Kasutame järgmisi küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

Kuidas muuta oma küpsise seadeid? 

Nõusolek meie küpsiste kasutamiseks on vabatahtlik ja te võite igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta. Kõik küpsised, välja arvatud vajalikud küpsised, eemaldatakse. Oma nõusoleku tagasivõtmiseks külastage Küpsiste eelistuste keskust või klõpsake sinisel kaitse ikoonil (Küpsiste sätted), mis on iga lehe vasakus alanurgas.

Saate mõned küpsised oma brauseri sätetest blokeerida. Sellisel juhul keeldub teie brauser automaatselt selliste küpsiste kasutamisest või teavitab teid iga kord, kui mõni veebisait (näiteks meie) küsib luba küpsiste kasutamiseks. Konkreetsem info on esitatud allpool

Pärast meie veebisaidi külastamist saate vaadata üle ja kustutada kõik teie brauserisse salvestatud püsiküpsised. Meie küpsiste tuvastamise hõlbustamiseks oleme ülaltoodud tabelis välja toonud iga küpsise nime.

 

Täpsemalt brauseri sätete kohta

Paljud veebibrauseri sätted võimaldavad teil oma arvutist küpsiseid vaadata ja kustutada ning küpsiste installimise keelata või blokeerida. Allpool leiate asjakohased juhised erinevatele brauseritele:

Chrome (link: https://support.google.com/)

Safari (link: https://support.apple.com/)

Safari iPhone'is ja iPadis (link: https://support.apple.com/)

Internet Explorer ja Microsoft Edge (link: https://support.microsoft.com/)

Firefox (link: https://support.mozilla.org/)

Opera (link: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/)

 

Tulevased muudatused

jätame endale õiguse seda küpsiseteatist aeg-ajalt uuendada ja muuta, sealhulgas vastavalt kehtivate seaduste ja määruste nõuetele.  

Küsimused?

Kui Teil on küpsiste kasutamise kohta küsimusi või kommentaare, võtke ühendust privacy@vfsco.com või minge aadressile Volvo Group - privaatsus rohkem informatsiooni.